HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

     İxir Güzellik Salonunun kurucusu olan İbrahim AKÇAY 2005 yılında masaj terapisti olarak iş hayatına başladı. Spor masörlüğü , Medikal masajı ve Spa masajları konusunda alanınıda kendini kanıtlamış yerli ve yabancı enstitülerden eğitimler ve uluslararası geçerli sertifikalar aldı.

     Ardından vücut bakımı ve güzellik uzmanlığı alanında eğitimler alarak ustalık belgesini alan İbrahim AKÇAY Gaziantep'in ilk erkek usta güzellik uzmanı oldu.

     Gaziantep'te kalıcı makyaj konusunda eksiklik ve ihtiyaç olduğunu gören İbrahim AKÇAY kalıcı makyaj ustalık belgesini de aldıktan sonra dünyaca ünlü kalıcı makyaj sanatcısı Ennio ORSİNİ'den ultra gerçekci kaş çalışmaları ile ilgili 3 defa Master Eğitimi aldı.

     Ardından dünyada yeni çıkan saç simulasyonu işlemini sistemi bulan Moshe ALUL'dan 3 defa Master Eğitimi aldı ve türkiyede bu alandaki ilk uzmanlardan biri oldu.

     Mesleğine gönül veren İbrahim AKÇAY, her yıl yurt içi ve yurt dışında Workshoplara katılmakta daha iyiyi sunabilmek için yeni uygulama ve cihazları yakından takip etmekte.

WhatsApp Destek
+90 539 666 00 00